شرایط اخذ نمایندگی

شرایط اخذ نمایندگی (0)

 

شرکت پاک نهاد تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی شینا و آریا به منظور دسترسی آسان تمامی هموطنان عزیز به محصولات تولیدی و با هدف توسعه کمی و کیفی شبکه توزیع و فروش تعداد محدودی نمایندگی که حائز شرایط عمومی ذیل باشند را پذیرش می نماید.                                                                                                                                                                 

شرایط عمومی لازم جهت متقاضیان اخذ نمایندگی (حقوقی / حقیقی)   

1- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران 

2- دارا بودن حداقل تحصیلات دانشگاهی (ترجیحاً مرتبط ) 

3- دارای سابقه فعالیت توزیع و پخش مویرگی و حسن اعتبار 

4- دارای ضامن معتبر و حسن گردش حساب جاری در بانک های کشور 

5- حداقل سن متقاضیان 25 سال و حداکثر 55 سال (حقیقی) 

6- عدم اعتیاد به مواد مخدر، الکل و عدم سوء پیشینه کیفری (حقیقی)

 

 

 

شرایط  و تعهدات نمایندگان

 

1 -نماینده مکلف است درحوزه شهر مشخص شده به فعالیت بپردازد و پس از کسب رتبه های لازم  امکان افزایش اختیارات در سطح استان برای نماینده وجود دارد.  

2-نماینده بدون هماهنگی وکسب مجوز کتبی ،حق فروش وفعالیت درسایر شهرها و استانها را نداشته وچنانچه به موجب این موضوع ،ضرری متوجه شرکت یا نماینده دیگری گردد مکلف به جبران خسارت به تشخیص شرکت خواهد بود . 

3-سازمانها و فروشگاههای زنجیره ای طرف قرارداد با شرکت پاک نهاد مشمول اختیارات نمایندگی ها نخواهند بود. 

4-درصورتیکه درمدت قرارداد میزان خرید کمتراز مقدار مورد توافق باشد، شرکت پاک نهاد مجاز به اعطای  نمایندگی در محدوده فعالیت وی به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری خواهد بود . 

 5-هرگونه تغییرقیمت توسط شرکت پاک نهاد بصورت متمرکز صورت می پذیرد و نماینده مجاز به فروش کالا بالاتر از قیمت مصوب نخواهد بود ولی جهت افزایش فروش خویش تا سقف 8% تخفیف آزاد است . 

6-درصورتیکه به هردلیل چک ارائه شده توسط نمایندگی تامین نشود قرارداد نمایندگی  مذکور فسخ وخسارتهای احتمالی از محل تضمین اخذ خواهد شد . 

7-میزان سفارش نماینده نباید بیش از توان توزیعی وی باشد در اینصورت سفارش تعدیل و یا بصورت نقدی محاسبه خواهد شد . 

8-نماینده جهت افزایش سطح فروش می تواند (پس از اخذ تاییدیه شرکت) مبادرت به تبلیغ درحوزه نمایندگی خویش نماید . 

9-شخص حقیقی یا حقوقی مشخص شده علت اصلی دریافت نمایندگی بوده و او تحت هیچ عنوان حق انتقال یا واگذاری نمایندگی بطور کلی یا جزیی ،اصالتا یا وکالتا به غیر را ندارد. 

10-نمایندگی جهت رشد فعالیت ،می تواند اقدام به توسعه محل کار ،نیروی انسانی و تجهیزات وامکانات خویش نماید و شرکت هیچ مسئولیت و تعهدی نسبت به این موارد ندارد.

 

اخبار و مقالات

معروف ترین آرایشگر ها در جهان چه کسانی هستند؟

معروف ترین آرایشگر ها در جهان چه کسانی هستند؟

زیباتر شدن جزئیات زیادی دارد كه شاید هیچ‌گاه به آنها فكر نكرده باشید اما آرایشگران ماهر به كمك تجربیات شان توانسته اند تفاوت هایی ایجاد کنند که به خاص شدن و محبوبیت چهره های معروف جهان بیفزایند آن ها به کوچک ترین تغییرات اهمیت می دهند و زیبایی‌ را دوچندان می کنند .آرایشگران معروفی در جهان وجود دارند که به 10 نفر اول این فهرست اشاره می کنیم.
ادامه مطلب
جذب بازاریاب و افزایش فروش

جذب بازاریاب و افزایش فروش

بازاریاب و نیروی فروش در بیشتر شرکت ها، فعالیت های بازاریابی به عهده مدیر واحد و فعالیت های فروش توسط کارشناسان و نیروها انجام می شود.نزدیک به ۱۱ درصد از تمام افراد شاغل، به انجام فعالیت های در زمینه بازاریابی و فروش مشغول اند. وجود اینترنت و سایر تکنیک های بازاریابی مستقیم ، به همراه هزینه بالای فروش حضوری، شرکت ها را به بازنگری در مورد میزان و نقش نیروی فروش ترغیب می نماید.
ادامه مطلب
توصیه های کاربردی برای ترغیب مشتری به خرید

توصیه های کاربردی برای ترغیب مشتری به خرید

اگر فروش را در ذهن مشتری به یاد ماندنی کنید، موفقیت فروش تان را به میزان چشمگیری تضمین کنید. نوع برخورد و رفتار با مشتری ها و فنون و روشهایی که برای شروع و پایان مذاکره بکار برده می شود در فرآیند فروش اهمیت و تأثیر زیادی دارد. در ادامه به 5 توصیه کلیدی برای ماندگاری و پایدارتر کردن تأثیر مذاکره بر ذهن مشتری برای افزایش فروش اشاره می کنیم.
ادامه مطلب