دستمال جادویی (میکروفایبر)

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

دستمال جادویی چند کاره

دستمال جادویی چیست ؟

ساکنین شهر تهران طبیعتاً بارها در مسیر رفت و آمد خود در وسایل نقلیه عمومی همچون مترو و BRT با دست فروشانی مواجه شده‌اند که با صدای بلند تبلیغ جنسی خاص و جادویی را فریاد میزنند، آنها فروشنده دستمال‌های رنگی هستند که جنسشان حوله‌ای است، نام آنها دستمال‌های جادویی، دستمال میکروفایبر یا دستمال چند کاره است، خاصیت فوق‌العاده این دستمال عدم نیاز آنها به مواد شوینده است. امروز این افتخار را داریم که شرکت پاک نهاد نماینده انحصاری دستمال جادویی در ایران است، این شرکت با سابقه‌ای درخشان در حوزه عرضه محصولات سلولزی، سال‌هاست با افتخار به شما همراهان خدمت می‌کند.

موارد استفاده از دستمال‌های میکروفایبر

این دستمال موارد استفاده متفاوتی دارد که از پرکاربردترین آنها می‌توان به دستمال جادویی ویژه اتوموبیل، ویژه LCD و... اشاره کرد، با استفاده از این نوع دستمال نانو می‌توانید تمام سطوح را به آسانی و بدون شست و شوی مکرر دستمال، تمیز و پاکیزه نگه دارید، نکته جالب توجه در این نوع دستمال‌ها نوع الیاف استفاده شده در دستمال است، این الیاف به گونه‌ای است تولید شده‌اند که ذرات کثیف و گرد وغبار را درون خود نگه می‌دارند و تا زمانی که شما دستمال را شست و شو نکنید این ذرات از درون دستمال خارج نمی‌شود.

خرید میکروفایبر

شما برای دسترسی آسان به این نوع از دستمال‌ها که به صورت انحصاری از مجموعه پاک نهاد عرضه می‌شود کافی است با شماره 44072059  یا 09126100215 تماس گرفته و سفارش خود را به همکاران ما اعلام کنید تا در اولین فرصت برای شما، ارجینال‌ترین نوع این دستمال‌ها را ارسال کنند. فراموش نکنید با یک بار استفاده از محصولات دستمال جادویی شرکت پاک نهاد، نظافت و گردگیری لذت بخش‌ترین کار دنیا می‌شود! با این دستمال در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، با خرید این محصول می‌توانید بدون کارواش رفتن، ماشین خود را تمیز کنید و با استفاده از ابر جادویی مخصوص پاک نهاد آن را پولیش کنید، برای نظافت قسمت‌های مختلف خانه مانند کاشی، سرامیک، تلویزیون، اُجاق گاز، میزهای چوبی، کابینت و... نیز می‌توانید از دستمال جادویی شرکت پاک نهاد استفاده کنید.