کاربرد های جالب خانگی پد لاک پاک کن

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

پد لاک پاک کن از جمله محصولات آرایشی بهداشتی محسوب می شود که به دلیل استفاده ی زیاد از لاک در بین خانم ها، بیشتر اواقات در خانه وجود دارد. پد لاک پاک کن جایگزینی برای استون است که در قدیم برای پاک کردن لاک به کار می رفت و به مرور باعث نازک تر شدن و شکنندگی ناخن می شد به همین علت استفاده از آن بسیار کم شده است. اما در این مقاله می خوایم به کاربردهای جالب دیگر پد لاک پاک کن و استون در خانه داری بپردازیم.

1.تمیز کننده کف زمین

به جز سطوح چوبی می توانید از لاک پاک کن برای پاک کردن هر گونه سطحی از کف زمین، استفاده کنید.

2.پاک کردن وان حمام و کاسه دستشویی

اگر سرامیک کاسه دستشویی یا وان حمام شما با مواد شوینده دیگر پاک نمی شود، کمی آستون و یک اسفنج مشکل را به راحتی بر طرف می کند.

3. پاک کردن جای چسب بر روی شیشه یا دیوار

برای حذف جای چسب و برچسب بر روی شیشه یا دیوار از یک پد لاک پاک کن یا یک اسفنج آغشته به استون استفاده کنید.

4.پاک کردن لکه های ماژیک

ماژیک نیز مانند لاک در لاک پاک کن حل می شود. به راحتی می توانید لک های ماژیک را با یک پد تمیز کنید.

5.از بین بردن لکه های ظروف

برای از بین بردن لکه های چای یا قهوه روی ظروف چینی، یک پد لاک پاک کن یا محلول استون می تواند بسیار کارساز باشد. پس از اینکه چند بار روی لکه های ظرف را با لاک پاک کن کشیدید، می توانید آن را با یک شوینده ی مناسب، شستشو دهید. اثری از لکه ها باقی نخواهد ماند.

6.تمیز کردن گلس گوشی

بسیاری از خانم ها وقتی گوشی موبایل خود را کنار گوش می گذارند، به دلیل وجود کرم های آرایشی بر روی پوست، چربی آن بر روی گلس گوشی آزار دهنده می شود. با استفاده از یک پد لاک پاک کن به راحتی این چربی ها را پاک کنید و گلس شفافی داشته باشید.

7.پاک کردن کیبورد کامپیوتر

کیبورد ها همیشه با اصابت دست مواجه هستند و معمولا آلودگی ها، چربی ها و مواد خوراکی روی آن ها لک ایجاد می کند. برای تمیز کردن کیبورد، زمانی که کامپیوتر خاموش است از یک لاک پاک کن استفاده کنید.

8.پاک کردن موچین و ناخن گیر

می توانید به موچین، قیچی ابرو، ناخن گیر، گوشه گیر ناخن ودیگر ابزارهای فلزی خود را که برای زیبایی از آن استفاده می کنید، با پد لاک پاک کن تمیز کنید.

9.از بین بردن خراش ساعت

جالب است بدانید که با استفاده از پد لاک پاک کن می توان خراش های سطحی روی صفحه ساعت را از بین برد.
همانطور که دیدید، پاک کردن لاک تنها کاربردی نیست که لاک پاک کن ها و استون دارند. شرکت پاک نهادان محصولات لاک پاک کن خود را در دو نوع پد لاک پاک کن کاسه ای و پد لاک پاک کن جعبه ای، ارائه می دهد. می توانید با این محصولات علاوه بر پاک کردن لاک، در ترفند های خانه داری بهره بگیرید.