اخذ نمایندگی پخش

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

امروزه فروش از جمله مهم ترین دغدغه های شرکت های تولیدی می باشد،به گفته یکی از بزرگان بازاریابی و فروش تولید بدون فروش برابر است با زباله!!!در تعریف فروش می توان به فرآیند معرفی یک محصول و مشخصات آن به مشتری برای انتخاب درست جهت خرید اشاره کرد که در این میان هنر مدیریت فروش و پخش یکپارچه سازی محصول از   مرحله تولید نهایی تا رسیدن به دست مصرف کننده نهایی می باشد.

در فعالیت های مربوط به فروش یک محصول می توان از زمینه های مختلفی استفاده نمود تا بتوان بهترین و بالاترین بازدهی را داشت و از همین رو یکی از روش ها و راهکارهای موثر می توان انتخاب درست زمینه های تبلیغاتی و بازاریابی اشاره نمود که این دو عامل می تواند بهترین فرصت را برای معرفی درست محصول و خدمات فراهم آورد. همچنین شناخت و آشنایی کامل با این عرصه ها و مزیت ها و معایب آن ها می تواند یکی از بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد نماید و در این خصوص انجام مشاوره بهترین راهکاری است که بتوانید به بهترین گزینه ها اقدام نمایید.

شرکت پاک نهاد با تسلط به متدهای فروش و تجارب فراوان در زمینه پخش محصولات در تهران و شهرستانها در لاین پخش و توزیع خود اقدام به اخذ نمایندگی محصولات آرایشی و بهداشتی نموده است.شرکت های تولیدکننده و واردکننده محصولات آرایشی و بهداشتی که تصمیم به فروش محصولات خود در مناطق 22 گانه تهران و کلان شهرها را دارند می توانند جهت تسریع در امر فروش و پخش،محصولات خود را به ما بسپارند تا تمرکز بر روی تولید محصول با کیفیت بالا،دغدغه فروش و پخش منجر به کاهش کمیت و کیفیت تولید نشود.

 برای انجام مشاوره رایگان در زمینه فروش و پخش محصولات خود با ما در ارتباط باشید.

 

 

بازدید 479 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 18 خرداد 1396 ساعت 04:41
sam

اخبار و مقالات

معروف ترین آرایشگر ها در جهان چه کسانی هستند؟

معروف ترین آرایشگر ها در جهان چه کسانی هستند؟

زیباتر شدن جزئیات زیادی دارد كه شاید هیچ‌گاه به آنها فكر نكرده باشید اما آرایشگران ماهر به كمك تجربیات شان توانسته اند تفاوت هایی ایجاد کنند که به خاص شدن و محبوبیت چهره های معروف جهان بیفزایند آن ها به کوچک ترین تغییرات اهمیت می دهند و زیبایی‌ را دوچندان می کنند .آرایشگران معروفی در جهان وجود دارند که به 10 نفر اول این فهرست اشاره می کنیم.
ادامه مطلب
جذب بازاریاب و افزایش فروش

جذب بازاریاب و افزایش فروش

بازاریاب و نیروی فروش در بیشتر شرکت ها، فعالیت های بازاریابی به عهده مدیر واحد و فعالیت های فروش توسط کارشناسان و نیروها انجام می شود.نزدیک به ۱۱ درصد از تمام افراد شاغل، به انجام فعالیت های در زمینه بازاریابی و فروش مشغول اند. وجود اینترنت و سایر تکنیک های بازاریابی مستقیم ، به همراه هزینه بالای فروش حضوری، شرکت ها را به بازنگری در مورد میزان و نقش نیروی فروش ترغیب می نماید.
ادامه مطلب
توصیه های کاربردی برای ترغیب مشتری به خرید

توصیه های کاربردی برای ترغیب مشتری به خرید

اگر فروش را در ذهن مشتری به یاد ماندنی کنید، موفقیت فروش تان را به میزان چشمگیری تضمین کنید. نوع برخورد و رفتار با مشتری ها و فنون و روشهایی که برای شروع و پایان مذاکره بکار برده می شود در فرآیند فروش اهمیت و تأثیر زیادی دارد. در ادامه به 5 توصیه کلیدی برای ماندگاری و پایدارتر کردن تأثیر مذاکره بر ذهن مشتری برای افزایش فروش اشاره می کنیم.
ادامه مطلب